Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Łasku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Znajdując pracę poza granicami Polski, podatki a także konieczne składki płacone są w kraju, gdzie się pracuje. Na pewno jest to zrozumiałe, jednak na koniec roku konieczność wykonania rozliczenia rocznego podatku pozostaje w Polsce. W związku z faktem, że przepisy dotyczące przykładowo kwoty podatku jak również opcji korzystania z różnorodnych ulg są odmienne, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a już opłaconym.
W momencie gdy pracuje się za granicą zazwyczaj tworzy się nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał właściwego rozliczenia jak również wynika z niego, że są różnice między podatkiem należnym a opłaconym. Tego typu wniosek powinien zawierać przede wszystkim jak najwięcej danych o fakcie, kiedy wskazana osoba pracowała za granicą, jaki był adres miejsca pracy albo także wysokości, w jakich został odprowadzony i opłacony podatek. Jeżeli jest możliwość załączenia do wniosku dokumentów, które potwierdzają ten fakt, jest to zapewne niezwykle dobre rozwiązanie, bowiem w znacznej mierze skraca czas niezbędny na rozpatrzenie wniosku. Wtedy bowiem dokumenty brane są za potwierdzenie przedstawionych w nim informacji i nie ma potrzeby potwierdzania ich w różnych miejscach. Sumy zwrotów mogą być zróżnicowane, zazwyczaj jednakże jest to kwota około kilku tysięcy złotych.