Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Kwidzynie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy z pewnością poszukuje szansy pracy, żeby w pierwszej kolejności jak najwięcej zarobić. Dlatego też nie powinien zadziwiać fakt, że znacznie więcej osób dzisiaj decyduje się na zatrudnienie poza granicami Polski.
Jednakże fakt zatrudnienia pociąga za sobą obowiązek płacenia podatków. W takiej sytuacji w czasie zatrudnienia są one opłacane w państwie, gdzie ktoś pracuje. Jednakże konieczność rozliczenia rocznego podatku wciąż pozostaje w Polsce. Doprowadza to więc do sytuacji gdzie stawki zapłaconych podatków w innym kraju okazują się zbyt wysokie. Wtedy można ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu w pierwszej kolejności trzeba złożyć właściwy wniosek. Jeśli ktoś ma dokumenty z których wynika w jakim czasie jak również w jakiej kwocie zostały zapłacone podatki, powinien je dołączyć do wniosku. Jeśli jednak ich nie ma, a otrzymanie ich stanowi kłopot, wówczas powinno się dokładnie opisać, w jakim czasie ktoś pracował jak również przedstawić jak najwięcej danych takich jak adres miejsca pracy, co umożliwi sprawdzenie koniecznych informacji. Na pewno jednakże złożenie takiego wniosku jest niezwykle opłacalne. Zwrot podatku z zagranicy może wynosić bowiem nawet kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też z pewnością nie dziwi fakt, iż z każdym rokiem znacznie więcej osób decyduje się na złożenie tego typu wniosku.