Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Kostrzynie nad Odrą
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Odzyskanie podatku z Holandii
Mieliście Państwo okazję wykonywać pracę w Holandii, w jakim miejscu kierownik odprowadzał za Was podatki? W takim razie przynależy Wam się zwrot podatków o jaki wolno ubiegać się nawet do pięciu lat w tył. Są dwie drogi pozwalające nam na zwrot podatku z Holandii – pierwszą jest oczywiście samodzielne rozliczenie, na jakie nie decyduje się wiele ludzi, bowiem niezbędna jest niezmiernie dobra znajomość języka urzędowego. Częściej selekcjonowana jest zatem druga alternatywa, a mianowicie pomoc korporacji specjalizującej się w tego rodzaju obowiązkach.
Bez względu na ostateczną decyzję, warto jednakże mieć minimum podstawowe informacje dotyczące zwrotu podatków. Oto one:
•    o zwrot podatku ma prawo ubiegać się każda osoba, jakiej pracodawca odprowadzał za nią należności dla państwa w postaci podatków, zgodnie z prawną umową
•    o zwrot podatku wolno ubiegać się nawet 5 lat w tył
•    rozliczenie jest obowiązkowe tylko w kilku rzeczowych wypadkach
•    niezłożenie zeznania w momencie, kiedy jest się do tego zobligowanym jest równoznaczne z narzuceniem kary
•    istnieje możliwość korzystania z wielu zniżek skarbowych
•    do rozliczenia i możliwości odebrania podatków niezbędny jest dokument definiowany mianem holenderskiej karty podatkowej lub ostatni odcinek wypłaty.