Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Kościerzynie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Kościerzyna i okolice – zwrot podatku z zagranicy
Jednak fakt pracy pociąga za sobą obowiązek płacenia podatków. W tego typu sytuacji w czasie zatrudnienia są one opłacane w kraju, gdzie ktoś pracuje. Jednakże konieczność rozliczenia rocznego podatku ciągle pozostaje w Polsce. Prowadzi to więc do sytuacji gdzie kwoty zapłaconych podatków w innym kraju okazują się zawyżone. Wtedy można starać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu przede wszystkim trzeba złożyć właściwy wniosek. Jeśli ktoś posiada dokumenty z których wynika w jakim okresie jak również w jakiej wysokości były opłacone podatki, powinien je złożyć do wniosku. Jeśli jednak ich nie ma, a otrzymanie ich stanowi kłopot, wtedy powinno się dokładnie opisać, w jakim czasie ktoś pracował jak również przedstawić jak najwięcej danych takich jak adres zakładu zatrudnienia, co umożliwi sprawdzenie koniecznych informacji. Z pewnością jednakże złożenie takiego wniosku jest dość opłacalne. Zwrot podatku z zagranicy może wynosić bowiem nawet sumy kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też na pewno nie dziwi to, że z każdym rokiem znacznie więcej ludzi decyduje się na złożenie tego typu wniosku.