Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Jastrzębie Zdroju
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy chciałby mieć pracę, dzięki której jest w stanie jak najwięcej zarobić. Dlatego dzisiaj z pewnością nie zadziwia fakt, że znacznie więcej ludzi uważa, że takie właśnie szanse daje zatrudnienie poza granicami Polski.
W dzisiejszych czasach jest to łatwiejsze, ze względu na fakt, że Polska jest członkiem UE. Jednak z zatrudnieniem niezwykle ściśle powiązana jest kwestia płacenia obowiązkowych składek oraz podatków. Są one z reguły odprowadzane w państwie, gdzie ktoś jest zatrudniona. Pomimo tego, każdy jest zobowiązany do tego, aby rozliczyć się z podatku we własnym kraju.
Prowadzi to do sytuacji, kiedy po wykonaniu rozliczenia okazuje się, że należne podatki są znacznie niższe od tych które były opłacone. Wtedy można przedkładać wnioski o zwrot podatku z zagranicy. Zdaniem wielu osób jest o co walczyć, bowiem kwoty zwrotu mogą wynosić od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wniosek o zwrócenie podatku powinien zawierać jak najwięcej danych, umożliwiających zweryfikowanie tego, kiedy wskazana osoba była zatrudniona poza granicami Polski, jaki był adres zakładu zatrudnienia jak także to, ile podatku w danym okresie zostało opłacone. Jeżeli ktoś ma właściwe, potwierdzające ten fakt dokumenty, z pewnością powinny one być załączone do tego typu wniosku. Zapewne w ogromnym stopniu znacznie skróci to czas niezbędny do jego rozpatrzenia.