Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Janowie Lubelskim
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Odzyskanie podatku z Holandii
Mieliście Państwo okazję pracować w Holandii, gdzie szef odprowadzał za Was podatki? W takim razie przynależy Wam się zwrot podatku o jaki można ubiegać się nawet do pięciu lat w tył. Są dwie drogi zezwalające nam na zwrot podatku z Holandii – pierwszą jest naturalnie samodzielne rozliczenie, na które nie decyduje się dużo osób, bowiem niezbędna jest niesłychanie dobra znajomość języka urzędowego. Częściej wybierana jest wobec tego druga opcja, a mianowicie wsparcie firmy specjalizującej się w tego rodzaju zadaniach.
Bez względu na ostateczną decyzję, należałoby niemniej jednak posiadać minimum podstawowe wiadomości dotyczące zwrotu podatków. Oto one:
•    o zwrot podatku ma prawo ubiegać się każda osoba, za którą kierownik odprowadzał  podatki dla państwa, zgodnie z legalną umową
•    o zwrot podatku wolno ubiegać się nawet 5 lat w tył
•    rozliczenie jest obowiązkowe jedynie w kilku konkretnych wypadkach
•    niezłożenie zeznania w momencie, kiedy jest się do tego zobligowanym jest równoznaczne z nałożeniem kary
•    jest możliwość korzystania z wielu ulg fiskalnych
•    do rozliczenia i możliwości odzyskania podatków nieodzowny jest dokument określany mianem holenderskiej karty fiskalnej lub ostatni odcinek zapłaty.