Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Chorzowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Pracując poza granicami Polski, podatki jak również bardzo różne składki odprowadzane są w kraju, gdzie się pracuje. Na pewno jest to zrozumiałe, jednak na koniec roku konieczność przedłożenia rozliczenia rocznego podatku pozostaje w kraju.
W związku z faktem, iż przepisy tyczące się na przykład stawki podatku jak także opcji korzystania z bardzo różnych ulg są odmienne, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym. W sytuacji zatrudnienia za granicą zazwyczaj powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał koniecznego rozliczenia i  wynika z niego, że są różnice pomiędzy podatkiem należnym a opłaconym.
Taki wniosek musi zawierać w pierwszej kolejności jak najwięcej danych o tym, kiedy dana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres zakładu pracy albo także kwoty, w jakich został pobrany jak również opłacony podatek. Jeżeli jest możliwość załączenia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają taki fakt, jest to na pewno bardzo dobre rozwiązanie, gdyż w dużej mierze skraca czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Wtedy bowiem dokumenty stanowią potwierdzenie zawartych w nim informacji i nie ma konieczności poszukiwania ich w odmiennych miejscach. Sumy zwrotów mogą być różnorodne, zazwyczaj jednak jest to kwota około kilku tysięcy złotych.