Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Bytomiu
Pola oznaczone * są wymagane

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

W związku z faktem, iż przepisy dotyczące przykładowo stawki podatku jak również możliwości skorzystania z bardzo różnych ulg są odmienne, powstają różnice pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym. W przypadku zatrudnienia za granicą najczęściej powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał koniecznego rozliczenia jak również wynika z niego, że są rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a opłaconym.
Tego typu wniosek powinien zawierać przede wszystkim jak najwięcej informacji o fakcie, kiedy dana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres miejsca zatrudnienia albo też kwoty, w jakich został pobrany i zapłacony podatek. Jeśli jest możliwość dołączenia do wniosku dokumentów, które potwierdzają taki fakt, jest to na pewno niezwykle dobre rozwiązanie, ponieważ w dużej mierze zmniejsza czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Wówczas bowiem dokumenty stanowią potwierdzenie zawartych w nim informacji i nie ma konieczności poszukiwania ich w innych miejscach. Sumy zwrotów mogą być różnorodne, najczęściej jednak jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.