Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Białogardzie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Na pewno Holandia to taki kraj, w którym pracuje obecnie sporo Polaków. Zwłaszcza praca sezonowa w Holandii jest rozpowszechniona. Często wyjeżdżamy do Holandii, ale najzwyczajniej w świecie nie znamy realiów tego kraju. Nie mamy większego pojęcia czym cechuje się system podatkowy, etc. Trzeba niewątpliwie przyznać, iż holenderskie podatki nie są niskie, ale na całe szczęście uzyskanie zwrotu podatku generalnie nie powinno stanowić problemu.
Co należy robić, aby mieć możliwość dostać zwrot podatku z Holandii? Oczywiście główny warunek jest taki, iż wymagane jest to, aby w ciągu ostatnich lat pracować w Holandii, całkowicie legalnie. Jednakże w sumie spełnienie tych dwóch warunków raczej nie powinno stanowić kłopotu. Polscy pracownicy mają okazję pracować w Holandii – całkowicie legalnie, bez większych kłopotów. Oprócz tego potrzebne są naturalnie wszelkie dokumenty, które jednoznacznie potwierdzają, iż pracowaliśmy w holenderskiej firmie. Potem wystarczy niezwłocznie skontaktować się z firmą, która trudni się pomocą jeśli wchodzi w grę podatek. Oczywiście wcale nie musimy płacić tego typu firmom PRZED realizacją zamówienia a PO. Zatem ryzyko nie istnieje.