Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Strzegomiu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Jakim sposobem odzyskać podatek zza granicy?
Każdy pracujący za granicą był zobowiązany żeby opłacać podatki, niemniej jednak ich odzyskanie nie jest dla przeciętnego człowieka taką prostą kwestią, jak może się wydawać. W związku z tym o wiele lepiej jest przekazać to zadanie profesjonalistom, którzy absorbują się zwrotami podatków od bardzo wielu lat, specjalizując się w zwrotach z wielu państw. Zwrot podatku z Holandii to zwykle de facto niemałe finanse – przeciętnie sięgają one nawet 2500 złotych, a wobec tego jest to duży, jednorazowy zastrzyk gotówki, jaki szkoda byłoby trwonić. Wiele ludzi niestety traci możliwość odzyskania podatku, bowiem nie mają oni świadomości, iż należy się on nawet w wypadku podejmowania pracy na krótki czas. Warto zatem wgłębić się w ten temat trochę bardziej lub zwrócić się po pomoc do specjalistycznej jednostki gospodarczej.
Rozliczanie się z urzędami z zagranicy nie koliduje i nie sprawia jakichkolwiek problemów w aspekcie rozliczeń z polskimi urzędami. Wystarczy jedynie odszukać jednostkę, jaka proponuje tego rodzaju usługi mając na wzmiance tą z wielkim doświadczeniem, której zaufała już znacząca ilość osób. Takich firm proponujących w sieci swoje usługi jest wiele, właśnie dlatego niezwykle łatwo wolno sprawdzić ich wiarygodność i krążące o nich opinie.