Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Strzyżowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy kto jest zatrudniony, musi płacić podatki. Jednak bywa iż sposób ich opłacania wynika z faktu gdzie się pracuje. W obecnych czasach znacznie więcej osób podejmuje zatrudnienie poza granicami Polski, co jest możliwe dzięki obecności Polski w UE. W tego typu sytuacji trzeba się rozliczyć z podatku w kraju.
Jednak w większości sytuacji osobie która się rozlicza przysługuje zwrot podatku z zagranicy. Jest to efektem odmiennych przepisów obowiązujących w różnorodnych państwach. Jednakże wiele osób nie wie, jak się do tego zabrać jak również jakie mają możliwości w tym zakresie. Przede wszystkim do tego, aby możliwe było ubiegać się o zwrot nadpłaconych składek, konieczne jest posiadanie dokumentacji, potwierdzających zatrudnienie oraz fakt zapłacenia podatków. Uzyskanie takich dokumentów nie powinno być bardzo dużym kłopotem, zazwyczaj ktoś, kto był zatrudniony poza granicami Polski powinien je posiadać.
Podobnie jak w Polsce, pracodawcy mają obowiązek do wystawiania każdego miesiąca dokumentów, na których widnieją kwoty opłaconych składek jak również podatku. Lecz także w sytuacji gdy ktoś nie posiada tego typu dokumentów, ich uzyskanie nie stanowi zazwyczaj zbyt dużego problemu. Wniosek o zwrócenie podatku można składać także bez nich, wtedy jednak trzeba podać jak najwięcej szczegółowych danych, dotyczących okresu jak również miejsca zatrudnienia.