Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Starachowicach
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy chciałby mieć pracę, dzięki której jest w stanie dobrze zarobić. Dlatego dzisiaj na pewno nie dziwi to, iż znacznie więcej osób uważa, iż takie właśnie szanse daje zatrudnienie poza granicami Polski.
W obecnych czasach jest to prostsze, ze względu na fakt, iż Polska jest członkiem Unii. Jednakże z pracą niezwykle mocno związana jest kwestia opłaty wymaganych składek oraz podatków. Są one z reguły płacone w państwie, gdzie dana osoba jest zatrudniona. Mimo to, każdy jest zobligowany do tego, aby rozliczyć się z podatku w swoim kraju.
Doprowadza to do sytuacji, kiedy po wykonaniu rozliczenia okazuje się, iż należne podatki są o wiele mniejsze od tych które były pobrane. Wówczas można składać wnioski o zwrot podatku z zagranicy. W opinii wielu osób jest o co walczyć, ponieważ kwoty zwrotu mogą wynosić od kilku do aż kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wniosek o zwrot podatku powinien zawierać jak najwięcej danych, które umożliwią zweryfikowanie tego, kiedy wskazana osoba była zatrudniona poza granicami Polski, jaki był adres zakładu pracy jak także to, ile podatku w danym czasie zostało pobrane. Jeśli ktoś posiada odpowiednie, potwierdzające taki fakt dokumenty, na pewno powinny one zostać dołączone do tego typu wniosku. Zapewne w dużym stopniu o wiele skróci to okres niezbędny do jego rozpatrzenia.