Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Rykach
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Z pewnością Holandia jest krajem, w którym pracuje obecnie dużo ludzi z Polski. W szczególności praca sezonowa we właśnie tym kraju jest popularna. Bardzo często jedziemy do Holandii, ale po prostu nie znamy realiów tego państwa. Nie mamy zielonego pojęcia czym cechuje się system podatkowy, etc. Należy niewątpliwie przyznać, iż holenderskie podatki należą do wysokich, ale na szczęście dostanie zwrotu podatku w zasadzie nie stanowi większego problemu.
Co należy zrobić, aby móc uzyskać zwrot podatku z Holandii? Naturalnie podstawowy warunek jest mianowicie taki, iż niezbędne jest to, aby w ciągu ostatnich lat pracować w Holandii, w 100% legalnie. Jednak spełnienie tych warunków nie powinno stanowić kłopotu. Polacy mają możliwość pracować w Holandii – legalnie, bez większego problemu. Do tego potrzebne są oczywiście wszelkie dokumenty, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, iż pracowaliśmy na obszarze Holandii. Później wystarczy dogadać się z firmą, która zajmuje się na co dzień pomocą jeżeli wchodzi w grę podatek. Oczywiście wcale nie musimy płacić tego typu firmom PRZED zrealizowaniem usługi a PO. Czyli nie ma najmniejszego ryzyka.