Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Rybnik
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Odzyskaj to co Ci się należy.
Pracując poza granicami kraju, podatki jak również bardzo różne składki płacone są tam, gdzie się pracuje. Na pewno jest to jasne, jednakże na koniec roku konieczność złożenia rozliczenia rocznego podatku pozostaje w kraju.
W związku z faktem, że przepisy dotyczące na przykład stawki podatku jak również opcji skorzystania z różnorodnych ulg są odmienne, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym. W sytuacji pracy za granicą najczęściej jest to nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał koniecznego rozliczenia i wynika z niego, że są różnice pomiędzy podatkiem należnym a opłaconym.
Taki wniosek powinien zawierać w pierwszej kolejności jak najwięcej danych o tym, kiedy wskazana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres miejsca zatrudnienia lub też kwoty, w jakich został obliczony jak również opłacony podatek. Jeśli jest możliwość dołączenia do wniosku dokumentów, które potwierdzają ten stan, jest to na pewno niezwykle dobre rozwiązanie, ponieważ w znacznej mierze zmniejsza czas niezbędny na rozpatrzenie wniosku. Wówczas bowiem dokumenty uznawane są jako potwierdzenie zawartych w nim danych i nie ma konieczności poszukiwania ich w innych miejscach. Kwoty zwrotów mogą być bardzo różne, najczęściej jednak jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.