Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Oleśnicy
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Jakim sposobem odzyskać podatek za pracę za granicą?
Ktokolwiek pracujący za granicą był zobligowany by opłacać podatki, jednakże ich odebranie nie jest dla zwyczajnego człowieka taką prostą sprawą, jak może się wydawać. W związku z tym znacznie porządniej jest przekazać to zadanie fachowcom, którzy zajmują się zwrotami podatków od nadzwyczaj wielu lat, specjalizując się w zwrotach z wielu państw. Zwrot podatku z Norwegii to najczęściej w istocie niemałe pieniądze – zwykle dosięgają one nawet 2500 złotych, a w takim razie jest to znaczny, pojedynczy zastrzyk gotówki, jaki szkoda byłoby zaprzepaścić. Sporo ludzi niestety traci możliwość odebrania podatku, bo nie mają oni świadomości, iż należy się on nawet w przypadku podejmowania pracy na krótki czas. Należałoby wobec tego wgłębić się w ten temat nieco bardziej lub też zwrócić się po wsparcie do specjalistycznej jednostki gospodarczej.
Rozliczanie się z urzędami z zagranicy nie koliduje oraz nie sprawia żadnych problemów w aspekcie rozliczeń z polskimi urzędami. Wystarczy odszukać jednostkę, która proponuje tego typu usługi mając na uwadze tą z wielkim doświadczeniem, jakiej zaufała już duża ilość osób. Takich firm oferujących w sieci swoje usługi jest wiele, wskutek tego bardzo łatwo wolno przetestować ich wiarygodność oraz krążące o nich opinie.
Profesjonalna firma zajmie się wszystkim od początku do końca, dogłębnie wyjaśniając wszelkie procedury – nawet brak niezbędnych dokumentów nie jest problemem, bo tacy profesjonaliści są w stanie odzyskać je od byłego pracodawcy w większości wypadków bezproblemowo.