Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Luboniu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to zamożny kraj, z małym wskaźnikiem bezrobocia i doskonałymi zarobkami. Wszystko to sprawia, że całkiem spora ilość Polaków pracuje w Trondheim albo innych miastach i miasteczkach położonych w Norwegii. Jednakowoż Norwegia nie jest bez wad – na przykład norweskie podatki są mega wysokie. Wszystko to powoduje, że pensja nie jest tak wysoka jak być tak jakby powinna.
Oczywiście Norwegia jest sprawiedliwym krajem, a więc można powiedzieć, iż i tak bardzo się opłaca płacić tam podatki, lecz wiadoma sprawa jak to jest. Jeśli jest okazja, to jasna sprawa, że chcielibyśmy płacić jak najmniej norweskiemu urzędowi skarbowemu. A kiedy już zapłacimy, po prostu chcielibyśmy dostać jakiś zwrot… Właśnie – zwrot podatku z Norwegii to przecież taki temat, który wzbudza całkiem spore zainteresowanie.
Na szczęście raczej nie można napisać, aby dostanie zwrotu podatku było trudne. Zasadniczo wystarczy przygotować dokumenty, a później zgłosić się do jakiejś firmy, która w akurat naszym mieście zajmuje się takimi usługami. Takowe firmy dobrze wiedzą co zrobić, aby wszystko było w porządku. Naprawdę nie wydaje się, aby zignorowanie ofert takich firm, które oferują zwrot podatku z Norwegii było sensowne.