Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Limanowej
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatku – praca za granicą
Praca poza granicami Polski to rozwiązanie, jakie wybiera coraz pokaźniejsza liczba ludzi, również młodych jak oraz starszych, którzy nie widzą w naszym kraju miejsca dla siebie albo prospektów na poprawniejsze życie. Jeżeli Tobie także zdarzył się w życiu epizod pracy za granicą, na przykład w Norwegii czy Niemczech, musisz mieć pojęcie, że zapracowane tam przez Ciebie zarobki to nie całość. Część z tych kwot możesz jeszcze w nadzwyczaj prosty sposób odzyskać.
Należy Ci się bowiem zwrot podatku z Holandii – zapytanie brzmi niemniej jednak, w jaki sposób go odebrać? Jak w każdym podobnym wypadku, też tutaj najistotniejsze są odpowiednie pisma oraz zmieszczenie się we wskazanym przez urząd danego kraju czasie. Dla zwyczajnego człowieka podatki to niesłychanie trudny temat, którego się unika i jakim z reguły zajmują się szczególne firmy. W przypadku zwrotu podatku również tak jest – jeśli chcesz dowiedzieć się o tym jak najwięcej, wystarczy jedynie, że poszukasz informacji w internecie. Dokonując rozeznania wpisując w wyszukiwarkę właściwe słowa główne przed oczami pojawi się bezmiar firm, jakie oferują usługi pomocy w zakresie zwrotu podatków.
Na ich witrynach internetowych znajdują się wyczerpujące wiadomości. W przypadku jakichkolwiek niepewności lub też pytań wolno skontaktować się z agentem, jaki wyjaśni wszystko. Najistotniejszy jest jednakże dobór należytej firmy – sprawdźmy opinie i popytajmy znajomych, aby wybrać tą w największym stopniu pewną opcję.