Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Łęcznej
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatku z Holandii
Mieliście Państwo szansę pracować w Holandii, gdzie kierownik odprowadzał za Was podatki? W takim razie przynależy Wam się zwrot podatku o jaki można ubiegać się nawet do pięciu lat w tył. Są dwie drogi pozwalające nam na zwrot podatku z Holandii – pierwszą jest oczywiście samodzielne rozliczenie, na które nie decyduje się dużo osób, bo niezbędna jest niezwykle idealna znajomość języka urzędowego. Częściej selekcjonowana jest wobec tego druga opcja, a mianowicie pomoc osoby specjalizującej się w tego rodzaju obowiązkach.
Bez względu na ostateczną decyzję, należałoby jednak posiadać minimum bazowe informacje dotyczące zwrotu podatków. Oto one:
•    o zwrot podatku ma okazję ubiegać się każda osoba, jakiej szef odprowadzał za nią podatki dla państwa, zgodnie z prawną umową
•    o zwrot podatków można ubiegać się nawet 5 lat do tyłu
•    rozliczenie jest obowiązkowe jedynie w paru konkretnych wypadkach
•    niezłożenie deklaracji w momencie, kiedy jest się do tego zobligowanym jest równoznaczne z nałożeniem kary
•    istnieje szansa korzystania z wielu ulg podatkowych
•    do rozliczenia i możliwości odebrania podatków konieczny jest dokument formułowany mianem holenderskiej karty fiskalnej lub ewentualnie ostatni odcinek zapłaty.