Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Grajewie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zatrudnienie i podatki to czynniki, które są wzajemnie bardzo mocno związane. Każdy kto jest zatrudniony, musi płacić podatki, zazwyczaj każdego miesiąca. Obecnie też znacznie więcej osób decyduje się na to, aby podjąć zatrudnienie w innym państwie, ze względu w pierwszej kolejności na o wiele większe możliwości zarobku.
Jednakże także w takim przypadku obowiązani są do rozliczania się z podatku we własnym państwie. W związku z tym, a także z powodu odmienności przepisów w różnorodnych państwach, można zwrócić się o to, żeby otrzymać zwrot podatku w innych krajach. Zazwyczaj bowiem okazuje się, iż podatki, jakie zostały pobrane podczas opłacania miesięcznych składek z tytułu pracy, w innych państwach były znacznie wyższe niż to wynika na przykład właśnie z rozliczenia podatkowego. Dlatego też można ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy, co czasami stanowi dość wysokie kwoty.
Aby starać się o szansę uzyskania nadpłaconych kwot podatku, należy złożyć odpowiedni wniosek. Powinien on zawierać szczegółowe dane dotyczące tego, jakie były wysokości zapłaconych podatków, jak również tego, kiedy oraz w jakim okresie osoba składająca wniosek była zatrudniona. Dobrze jest, jeżeli do wniosku zostaną załączone dokumenty, potwierdzające fakt pracy jak również kwoty zapłaconych podatków. Jednakże nawet jeśli ktoś ich nie posiada, można złożyć wniosek, starając się jak najbardziej dokładnie opisać dane dotyczące miejsca zatrudnienia oraz okresu pracy.