Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Dębicy
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Praca i podatki to kwestie, które są ze sobą bardzo mocno powiązane. Każdy kto pracuje, powinien płacić podatki, najczęściej co miesiąc. Obecnie też znacznie więcej osób decyduje się na to, aby podjąć zatrudnienie w innym kraju, ze względu przede wszystkim na o wiele większe możliwości zarobku.
Jednakże także w takim przypadku obowiązani są do rozliczania się z podatku w swoim kraju. W związku z tym, a także z powodu różnorodności przepisów w różnych krajach, można starać się o to, żeby otrzymać zwrot podatku w innych krajach. Zazwyczaj bowiem okazuje się, że podatki, jakie zostały zapłacone podczas opłacania miesięcznych składek z tytułu zatrudnienia, w innych krajach były o wiele wyższe niż to wynika przykładowo właśnie z rozliczenia podatkowego. W związku z tym można ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy, co czasami stanowi niezwykle wysokie kwoty.
Żeby starać się o możliwość uzyskania nadpłaconych kwot podatku, trzeba złożyć właściwy wniosek. Musi on zawierać szczegółowe dane odnośnie tego, jakie były kwoty pobranych podatków, jak również tego, kiedy i w jakim czasie osoba składająca wniosek była zatrudniona. Najlepiej jest, jeśli do wniosku będą dołączone dokumenty, potwierdzające fakt pracy oraz kwoty zapłaconych podatków. Jednak nawet jeżeli ktoś ich nie posiada, można złożyć wniosek, starając się jak najbardziej szczegółowo podać informacje dotyczące miejsca pracy i czasu pracy.