Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Bielsku Podlaskim
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zatrudnienie i podatki to czynniki, które są wzajemnie niezwykle mocno powiązane. Każdy kto jest zatrudniony, powinien płacić podatki, zazwyczaj każdego miesiąca. Dzisiaj też znacznie więcej osób decyduje się na to, żeby podjąć zatrudnienie w innym państwie, ze względu w pierwszej kolejności na znacznie wyższe możliwości zarobku.
Jednakże nawet w takim przypadku obowiązani są do rozliczania się z podatku w swoim państwie. W związku z tym, a także z powodu różnorodności przepisów w różnych państwach, można zwrócić się o to, aby otrzymać zwrot podatku w innych państwach.  Najczęściej bowiem okazuje się, że podatki, jakie zostały pobrane podczas opłacania miesięcznych składek z tytułu pracy, w innych państwach były znacznie wyższe niż to wynika na przykład właśnie z rozliczenia podatkowego. W związku z tym można starać się o zwrot podatku z zagranicy, co czasami stanowi dość wysokie sumy.
Aby ubiegać się o możliwość otrzymania nadpłaconych kwot podatku, trzeba złożyć właściwy wniosek. Musi on zawierać szczegółowe informacje dotyczące tego, jakie były kwoty pobranych podatków, jak również tego, kiedy i w jakim czasie osoba przedkładająca wniosek pracowała. Najlepiej jest, jeżeli do wniosku zostaną załączone dokumenty, potwierdzające fakt zatrudnienia jak również wysokości zapłaconych podatków. Jednak nawet jeżeli ktoś ich nie posiada, można przedłożyć wniosek, starając się jak najbardziej szczegółowo opisać dane dotyczące miejsca zatrudnienia i czasu pracy.