Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Żyrardowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Odzyskanie podatku z Niemiec w Żyrardowie
Praca w Niemczech zachęca niezwykle wielu Polaków – powodem są nie tylko wyższe płace, ale też nieduża odległość od Polski, to naturalnie dzięki czemu nie ma kłopotu, żeby pojawiać się co jakiś czas w rodzinnym domu. Nie każdy jednak decyduje się na pozostanie w Niemczech na stałe – duża grupa wraca, próbując zacząć życie w Polsce od nowa. Jeżeli jesteś jedną z takich figur powinieneś wiedzieć, że zarobione finanse to nie wszystko – jeśli opłacane były podatki, to masz możliwość część tych pieniędzy odebrać.
Oto najistotniejsze zasady traktujące procederu, jakim jest zwrot podatku z Niemiec:

• zwrot przypada każdemu, kto podjął ustawową pracę w Niemczech oraz w związku z tym odprowadzał należności dla państwa w postaci podatków
• o zwrot można ubiegać się nawet do 4 lat do tyłu
• termin złożenia niezbędnych zaświadczeń przemija ostatniego dnia kwietnia
• decyzja wydawana jest w ciągu 3-6 miesięcy od złożenia deklaracji
• do rozliczenia się żądana jest niemiecka karta podatkowa

Rozliczenie może być dokonywane samodzielnie czy też przy wsparciu specjalistycznych przedsiębiorstw. Jeżeli nie zna się bardzo prawidłowo języka urzędowego, porządniej jest skorzystać z pomocy zawodowców, którzy oferują konsumentowi o wiele znacznie większą szansę na zwrot podatku.