Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Tczewie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy na pewno poszukuje szansy zatrudnienia, aby przede wszystkim jak najwięcej zarobić. Dlatego też nie powinien dziwić fakt, że coraz więcej osób obecnie decyduje się na pracę poza granicami kraju.
Jednakże fakt zatrudnienia pociąga za sobą obowiązek opłacania podatków. W takiej sytuacji podczas pracy są one płacone w państwie, w którym ktoś pracuje. Jednakże konieczność rozliczenia rocznego podatku wciąż pozostaje w Polsce. Doprowadza to więc do momentów gdzie stawki zapłaconych podatków w innym państwie okazują się zawyżone. Wówczas można starać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu przede wszystkim należy złożyć odpowiedni wniosek. Jeżeli ktoś ma dokumenty z których wynika w jakim czasie oraz w jakiej kwocie były opłacone podatki, powinien je złożyć do wniosku. Jeżeli jednakże ich nie ma, a otrzymanie ich stanowi problem, wtedy powinno się dokładnie opisać, w jakim czasie ktoś pracował jak również przedstawić jak najwięcej danych takich jak adres zakładu pracy, co umożliwi sprawdzenie niezbędnych informacji. Na pewno jednak złożenie takiego wniosku jest niezwykle opłacalne. Zwrot podatku z zagranicy może wynosić bowiem nawet kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych.