Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Szczecinku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Niewątpliwie Holandia to kraj, w którym pracuje obecnie sporo ludzi z Polski. A szczególnie praca sezonowa we właśnie tym kraju jest wielce powszechna. Często jedziemy do Holandii, ale najzwyczajniej nie znamy realiów tego kraju. Nie mamy pojęcia czym cechuje się system podatkowy, itp. Trzeba przyznać, iż holenderskie podatki nie są niskie, lecz na szczęście dostanie zwrotu podatku w zasadzie nie stanowi większego problemu.
Co trzeba robić, aby móc dostać zwrot podatku z Holandii? Naturalnie podstawowy warunek jest taki, iż potrzebne jest to by w ciągu ostatnich lat pracować w Holandii, całkowicie legalnie. Jednak w sumie spełnienie tych warunków nie powinno stanowić dla nikogo kłopotu. Polacy mają okazję pracować w Holandii – w całkowicie legalny sposób, bez większych problemów. Do tego potrzebne są naturalnie wszystkie dokumenty, które potwierdzają, iż pracowaliśmy na obszarze Holandii. Później wystarczy dogadać się z firmą, która zajmuje się pomocą jeżeli wchodzi w grę podatek. Oczywiście naprawdę nie musimy płacić tego typu firmom PRZED zrealizowaniem usługi a PO. Czyli nie ma najmniejszego ryzyka.