Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Starogardzie Gdańskim
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatku w Starogardzie Gdańskim.
Każdy na pewno poszukuje szansy zatrudnienia, aby przede wszystkim jak najwięcej zarobić. Zapewne też nie powinien zadziwiać fakt, że znacznie więcej osób dzisiaj decyduje się na zatrudnienie poza granicami kraju.
Jednak fakt zatrudnienia pociąga za sobą konieczność opłacania podatków. W tego typu sytuacji podczas pracy są one opłacane w państwie, w którym ktoś pracuje. Jednakże obowiązek rozliczenia rocznego podatku ciągle pozostaje w Polsce. Doprowadza to więc do momentów w których kwoty opłaconych podatków w innym państwie okazują się zawyżone. Wtedy można ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu w pierwszej kolejności należy złożyć właściwy wniosek. Jeżeli ktoś posiada dokumenty z których wynika w jakim okresie oraz w jakiej wysokości zostały zapłacone podatki, powinien je dołączyć do wniosku. Jeśli jednakże ich nie ma, a uzyskanie ich stanowi kłopot, wtedy powinno się dokładnie opisać, w jakim czasie ktoś był zatrudniony oraz podać jak najwięcej informacji takich jak adres zakładu zatrudnienia, co umożliwi sprawdzenie niezbędnych danych. Z pewnością jednakże złożenie tego typu wniosku jest dość opłacalne. Zwrot podatku z zagranicy może wynosić bowiem nawet kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też na pewno nie dziwi fakt, iż z każdym rokiem coraz więcej ludzi decyduje się na złożenie tego typu wniosku.