Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Rudzie Śląskiej
Pola oznaczone * są wymagane

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Decydując się na pracę poza granicami kraju, podatki oraz różnorodne składki odprowadzane są tam, gdzie się pracuje. W zasadzie jest to jasne, jednak na koniec roku obowiązek przedłożenia rozliczenia rocznego podatku pozostaje w kraju.
W związku z tym, że przepisy dotyczące na przykład stawki podatku jak również opcji korzystania z różnorodnych ulg są zróżnicowane, powstają różnice pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym. W przypadku zatrudnienia za granicą najczęściej jest to nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc obecnie starać każdy, kto dokonał koniecznego rozliczenia i wynika z niego, iż są różnice między podatkiem należnym a opłaconym.
Taki wniosek musi zawierać przede wszystkim jak najwięcej danych o fakcie, kiedy wskazana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres zakładu pracy albo też kwoty, w jakich został pobrany i zapłacony podatek. Jeżeli jest możliwość dołączenia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają ten fakt, jest to na pewno niezwykle korzystne rozwiązanie, gdyż w znacznej mierze skraca czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Wówczas bowiem dokumenty stanowią potwierdzenie opisanych w nim informacji i nie ma potrzeby poszukiwania ich w odmiennych miejscach. Kwoty zwrotów mogą być różnorodne, najczęściej jednakże jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.