Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Pucku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Pracując poza granicami Polski, podatki oraz różnorodne składki odprowadzane są tam, gdzie się pracuje. W zasadzie jest to jasne, jednak na koniec roku konieczność przedłożenia rozliczenia rocznego podatku pozostaje w Polsce.
W związku z faktem, że przepisy dotyczące przykładowo wysokości podatku jak również opcji skorzystania z bardzo różnych ulg są zróżnicowane, powstają różnice pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym. W przypadku pracy za granicą najczęściej jest to nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc obecnie starać każdy, kto dokonał poprawnego rozliczenia i wynika z niego, że są różnice pomiędzy podatkiem należnym a opłaconym.
Tego typu wniosek powinien zawierać w pierwszej kolejności jak najwięcej danych o fakcie, kiedy dana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres miejsca pracy lub też kwoty, w jakich został obliczony i zapłacony podatek. Jeżeli jest możliwość załączenia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają ten stan, jest to na pewno bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ w dużej mierze skraca czas niezbędny na rozpatrzenie wniosku. Wówczas bowiem dokumenty uznawane są jako potwierdzenie zawartych w nim danych i nie ma potrzeby szukania ich w innych miejscach. Sumy zwrotów mogą być różnorodne, zazwyczaj jednak jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.