Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w NIsku
Pola oznaczone * są wymagane

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

W obecnych czasach znacznie więcej ludzi decyduje się na zatrudnienie poza granicami Polski, co jest możliwe dzięki uczestnictwu naszego kraju w Unii. W takiej sytuacji należy się rozliczyć z podatku w Polsce.
Jednak w dużej ilości sytuacji osobie która się rozlicza należy się zwrot podatku z zagranicy. Jest to efektem odmiennych przepisów obowiązujących w różnorodnych państwach. Jednak wiele osób nie wie, jak się do tego zabrać jak również jakie mają możliwości w tym zakresie. Przede wszystkim do tego, aby można było zwracać się o zwrot nadpłaconych podatków, niezbędne jest przedstawienie dokumentów, potwierdzających zatrudnienie jak również fakt płacenia podatków. Uzyskanie tych dokumentów nie powinno być bardzo dużym kłopotem, w większości ktoś, kto był zatrudniony poza granicami kraju powinien je posiadać.
Podobnie jak w naszym kraju, pracodawcy mają obowiązek do wystawiania każdego miesiąca dokumentów, na których widnieją kwoty opłaconych składek a także podatku. Ale także w momencie gdy ktoś nie ma tego typu dokumentów, ich otrzymanie nie stanowi raczej zbyt dużego problemu. Wniosek o zwrot podatku można składać także bez dokumentów, wówczas jednakże należy podać jak najwięcej szczegółowych danych, dotyczących czasu jak również miejsca zatrudnienia.