Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Łowiczu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Znajdując pracę poza granicami Polski, podatki jak również różnorodne składki płacone są tam, gdzie się pracuje. Na pewno jest to jasne, jednak na koniec roku konieczność przedłożenia rozliczenia rocznego podatku wciąż istnieje w Polsce. W związku z faktem, że przepisy tyczące się na przykład wysokości podatku jak również możliwości skorzystania z niezwykle różnych ulg są zróżnicowane, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a już opłaconym.
W przypadku zatrudnienia za granicą zazwyczaj powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc obecnie starać każdy, kto dokonał koniecznego rozliczenia a także wynika z niego, iż są spore różnice pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym. Tego typu wniosek musi zawierać w pierwszej kolejności jak najwięcej informacji o fakcie, kiedy dana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres miejsca pracy albo także kwoty, w jakich został  obliczony jak również opłacony podatek. Jeśli jest możliwość przedstawienia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają opisany fakt, jest to na pewno bardzo dobre rozwiązanie, bowiem w ogromnej mierze skraca czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Wtedy bowiem dokumenty uznawane są jako potwierdzenie zawartych w nim informacji i nie ma konieczności szukania ich w odmiennych miejscach. Sumy zwrotów mogą być różnorodne, bardzo często jednak jest to kwota zazwyczaj kilku tysięcy złotych.