Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Chojnicach
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy na pewno szuka szansy zatrudnienia, aby przede wszystkim jak najwięcej zarobić. Dlatego też nie powinien zadziwiać fakt, że znacznie więcej osób obecnie decyduje się na zatrudnienie poza granicami kraju.
Jednakże fakt zatrudnienia pociąga za sobą obowiązek opłacania podatków. W takiej sytuacji w czasie zatrudnienia są one opłacane w państwie, gdzie ktoś pracuje. Jednakże obowiązek rozliczenia rocznego podatku ciągle pozostaje w kraju. Doprowadza to więc do momentów gdzie kwoty opłaconych podatków w innym kraju okazują się zawyżone. Wtedy można starać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu w pierwszej kolejności należy złożyć właściwy wniosek. Jeżeli ktoś posiada dokumenty z których wynika w jakim czasie oraz w jakiej wysokości były zapłacone podatki, powinien je dołączyć do wniosku. Jeżeli jednakże ich nie ma, a otrzymanie ich stanowi kłopot, wtedy powinno się szczegółowo opisać, w jakim czasie ktoś pracował jak również przedstawić jak najwięcej danych takich jak adres miejsca pracy, co umożliwi sprawdzenie koniecznych danych. Na pewno jednak złożenie tego typu wniosku jest dość korzystne. Zwrot podatku z zagranicy może wynosić bowiem nawet kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też z pewnością nie dziwi to, że z każdym rokiem znacznie więcej ludzi decyduje się na złożenie tego typu wniosku.