Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Bytowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Pracując poza granicami Polski, podatki oraz różnorodne składki odprowadzane są tam, gdzie się pracuje. Na pewno jest to jasne, jednak na koniec roku obowiązek przedłożenia rozliczenia rocznego podatku wciąż istnieje w Polsce.
W związku z faktem, iż przepisy tyczące się na przykład wysokości podatku jak także możliwości korzystania z różnorodnych ulg są odmienne, powstają różnice pomiędzy podatkiem należnym a zapłaconym. W przypadku pracy za granicą najczęściej powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc obecnie starać każdy, kto dokonał poprawnego rozliczenia i wynika z niego, że są różnice pomiędzy podatkiem należnym a zapłaconym.
Tego typu wniosek musi zawierać przede wszystkim jak najwięcej informacji o fakcie, kiedy dana osoba pracowała za granicą, jaki był adres miejsca zatrudnienia albo też kwoty, w jakich został pobrany jak również zapłacony podatek. Jeśli jest możliwość załączenia do wniosku dokumentów, które potwierdzają ten fakt, jest to z pewnością bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż w dużej mierze skraca czas niezbędny na rozpatrzenie wniosku. Wtedy bowiem dokumenty stanowią potwierdzenie opisanych w nim informacji i nie ma potrzeby szukania ich w innych miejscach. Kwoty zwrotów mogą być różnorodne, najczęściej jednakże jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.