Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Busku Zdroju
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy chciałby znaleźć pracę, dzięki której może dobrze zarabiać. Dlatego obecnie na pewno nie zadziwia to, że coraz więcej ludzi uważa, że takie właśnie możliwości daje praca poza granicami Polski.
W obecnych czasach jest to łatwiejsze, ze względu na fakt, iż Polska jest członkiem Unii. Jednak z zatrudnieniem bardzo mocno powiązana jest kwestia płacenia wymaganych składek jak również podatków. Są one z reguły odprowadzane w kraju, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pomimo tego, każdy jest zobligowany do tego, żeby rozliczyć się z podatku we własnym państwie.
Prowadzi to do sytuacji, w których po wykonaniu rozliczenia okazuje się, iż należne podatki są o wiele niższe od tych które były opłacone. Wówczas można składać wnioski o zwrot podatku z zagranicy. Zdaniem wielu osób jest o co walczyć, bowiem sumy zwrotu mogą oscylować od kilku do aż kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wniosek o zwrot podatku powinien zawierać jak najwięcej informacji, które umożliwią zweryfikowanie tego, kiedy wskazana osoba była zatrudniona poza granicami kraju, jaki był adres zakładu pracy jak również to, ile podatku w tym okresie było opłacone. Jeżeli ktoś posiada odpowiednie, potwierdzające taki fakt dokumenty, z pewnością powinny one być załączone do takiego wniosku. Na pewno w dużym stopniu o wiele skróci to okres konieczny do jego rozpatrzenia.