Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Bochnii
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Praca za granicą to rozwiązanie, jakie wybiera coraz pokaźniejsza liczba ludzi, również młodych jak i starszych, którzy nie widzą w stworzonym przez nas państwie miejsca dla siebie czy też perspektyw na poprawniejsze życie. Jeżeli Tobie też zdarzył się w życiu epizod pracy za granicą, na przykład w Holandii czy Niemczech, powinieneś wiedzieć, że zarobione tam przez Ciebie zarobki to nie całość. Część z tych kwot możesz jeszcze w niesłychanie prosty sposób odzyskać.
Należy Tobie się bowiem zwrot podatku z Holandii – pytanie brzmi jednak, w jaki sposób go odzyskać? jak zapewne w każdym pokrewnym wypadku, również tu najistotniejsze są profesjonalne pisma i zmieszczenie się we wyznaczonym przez urząd danego kraju okresie.
Dla zwykłego człowieka podatki to niesłychanie zagmatwany temat, jakiego się unika i którym z reguły absorbują się szczególne firmy. W wypadku zwrotu podatku również tak jest – jeśli potrzebujesz dowiedzieć się o tym jak najwięcej, wystarczy jedynie, że poszukasz wiadomości w internecie. Dokonując rozeznania wpisując w wyszukiwarkę odpowiednie słowa kluczowe przed oczami pojawi się dużo firm, jakie oferują usługi pomocy w zakresie zwrotu podatków.
Na ich stronach internetowych znajdują się wyczerpujące informacje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań można skontaktować się z agentem, który wytłumaczy wszystko. Najważniejszy jest niemniej jednak dobór słusznej firmy – sprawdźmy opinie oraz popytajmy znajomych, żeby wybrać tą najbardziej bezpieczną opcję.