Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Kamiennej Górze
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Jak odzyskać podatek za pracę za granicą?
Ktokolwiek pracujący za granicą był zobowiązany by opłacać podatki, jednakże ich odebranie nie jest dla zwykłego człowieka taką prostą kwestią, jak może się wydawać. W związku z tym znacznie odpowiedniej jest powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy zajmują się zwrotami podatków od bardzo wielu lat, specjalizując się w zwrotach z wielu państw. Zwrot podatku z Norwegii to przeważnie de facto niemałe finanse – przeciętnie dosięgają one nawet 2500 złotych, a wobec tego jest to znaczący, pojedynczy zastrzyk gotówki, jaki szkoda byłoby tracić. Sporo ludzi niestety traci możliwość odebrania podatku, bo nie mają oni świadomości, że należy się on nawet w przypadku podejmowania pracy na krótki czas. Należałoby wobec tego wgłębić się w ten temat nieco bardziej bądź też zwrócić się po pomoc do specjalistycznej jednostki gospodarczej.
Rozliczanie się z urzędami z zagranicy nie koliduje i nie sprawia żadnych kłopotów w aspekcie rozliczeń z polskimi urzędami. Wystarczy jedynie znaleźć firmę, jaka oferuje tego typu usługi mając na uwadze tą z ogromnym doświadczeniem, której zaufała już ogromna ilość osób. Takich korporacji oferujących w sieci swoje usługi jest wiele, dlatego niesłychanie łatwo można sprawdzić ich wiarygodność i krążące o nich opinie.
Profesjonalna korporacja zajmie się wszystkim od początku do końca, całkowicie objaśniając wszystkie procedury – nawet brak niezbędnych dokumentów nie jest kłopotem, bo tacy profesjonaliści są w stanie odzyskać je od byłego pracodawcy przeważnie bezproblemowo.