Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Legnicy
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Jak odebrać podatek zza granicy?
Ktokolwiek pracujący za granicą był zobligowany aby opłacać podatki, jednakże ich odzyskanie nie jest dla przeciętnego człowieka taką prostą sprawą, jak może się wydawać. W związku z tym znacznie odpowiedniej jest przekazać to zadanie fachowcom, którzy absorbują się zwrotami podatków od nadzwyczaj wielu lat, specjalizując się w zwrotach z wielu krajów. Zwrot podatku z Holandii to najczęściej w samej rzeczy niemałe finanse – średnio sięgają one nawet 2500 złotych, a w następstwie tego jest to obszerny, jednorazowy zastrzyk gotówki, jaki szkoda byłoby zaprzepaścić. Dużo ludzi niestety traci możliwość odebrania podatku, bo nie mają oni świadomości, że przynależy się on nawet w wypadku podejmowania pracy na krótki czas. Należałoby wobec tego wgłębić się w ten temat trochę bardziej bądź też zwrócić się po wsparcie do specjalistycznej firmy.
Rozliczanie się z urzędami z zagranicy nie koliduje i nie sprawia żadnych kłopotów w atrybucie rozliczeń z polskimi urzędami. Wystarczy odszukać jednostkę, jaka proponuje tego typu usługi mając na uwadze tą z dużym doświadczeniem, której zaufała już gigantyczna ilość osób. Takich korporacji oferujących w internecie swoje usługi jest wiele, skutkiem tego niezwykle łatwo wolno przetestować ich wiarygodność oraz krążące o nich opinie.
Profesjonalna korporacja zajmie się wszystkim od początku do końca, całkowicie objaśniając wszelkie procedury – nawet brak niezbędnych dokumentów nie jest problemem, bo tacy profesjonaliści są w stanie odzyskać je od byłego pracodawcy najczęściej bezproblemowo.