Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Kaliszu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to bogaty kraj, z małym bezrobociem oraz doskonałymi zarobkami. Wszystko to powoduje, że spora ilość osób z Polski pracuje w Oslo bądź innych miastach i miasteczkach na obszarze Norwegii. Jednakowoż Norwegia ma sporo wad – między innymi podatki w Norwegii należą do bardzo wysokich. To sprawia, że pensja niestety nie jest aż tak wysoka jak być niejako powinna.
Oczywiście Norwegia to sprawiedliwe państwo, toteż można zaryzykować twierdzenie, iż tak czy siak bardzo się opłaca płacić tam podatki, ale wiadoma sprawa jak to jest. Jeżeli zdarzy się okazja, to wiadomo, że chcemy płacić jak najmniej norweskiemu fiskusowi. A gdy już zapłacimy, najzwyczajniej w świecie chcielibyśmy dostać jakiś zwrot… No właśnie – zwrot podatku z Norwegii to w końcu temat, który wzbudza całkiem sporą uwagę.
Na szczęście raczej nie można napisać, aby dostanie zwrotu podatku było trudne. Generalnie wystarczy przygotować wszystkie potrzebne dokumenty, a później zgłosić się do którejś firmy, która w miejscu naszego zamieszkania trudni się pomocą tego typu. Takie firmy dobrze wiedzą co robić, aby wszystko było w należytym porządku. Naprawdę nie wydaje się, aby zignorowanie ofert firm, które oferują zwrot podatku z Norwegii miało chociaż trochę sensu.