Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Policach
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Niewątpliwie Holandia jest takim krajem, w którym pracuje w tym momencie całkiem sporo ludzi z Polski. A szczególnie praca sezonowa we właśnie tym kraju jest bardzo powszechna. Nierzadko jedziemy do Holandii, lecz najzwyczajniej w świecie nie znamy lokalnych realiów. Nie mamy zielonego pojęcia czym charakteryzuje się system podatkowy, etc. Trzeba na pewno napisać, iż holenderskie podatki nie są niskie, lecz na szczęście dostanie zwrotu podatku ogólnie nie powinno stanowić większego problemu.
Co trzeba robić, aby mieć możliwość uzyskać zwrot podatku z Holandii? Naturalnie główny warunek jest taki, iż wymagane jest to, aby w ciągu ostatnich lat pracować w Holandii, legalnie. Jednakże w sumie spełnienie tych warunków nie powinno stanowić dla kogoś problemu. Polacy mogą podjąć zatrudnienie w Holandii – legalnie, bez większego kłopotu. Oprócz tego potrzebne są naturalnie wszystkie dokumenty, które potwierdzają, iż pracowaliśmy w holenderskiej firmie. Potem wystarczy niezwłocznie skontaktować się z tą firmą, która trudni się pomocą jeżeli w grę wchodzi podatek. Oczywiście naprawdę nie musimy płacić firmie PRZED wykonaniem usługi a PO. Czyli niczym nie ryzykujemy.